Other lots in this auction
-
#132
“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660
Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136
Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 160 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#103
Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#665
Een groot notenhouten bureau met langs weerskanten twee paneeldeuren, zes laden in de gordel en het blad in parketwerk.
Grand bureau en noyer, deux portes pleines de chaque côté, six tiroirs en ceinture et tablette parquettée.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238
Een paar antieke percussiepistolen met notenhouten kolf. Met messingen details. XIXde eeuw. Loop gemerkt met een hoofdletter B.
Paire de pistolets à percussion anciens à crosses en noyer. Détails en laiton. XIXe siècle. Canon marqué d’un B.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 300 / 350 -
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350 -
#648
Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Beide kopjes met een haarlijn.
Deux tasses et deux soucoupes en porcelaine à décor famille rose. Travail chinois, XVIIIe siècle. Les tasses avec cheveu.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#824C. Veelik(?)
“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100