Other lots in this auction
-
#288
Een slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableDim. L. 252 cmEstimate: € 40 / 60 -
#811
Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#597
Een tegel van Chinees porselein.
Carreau en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#198
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw en Belgische keuren van o.m. Delheid. Tweedelig slabestek met been, 1 koffielepel Londen, medio XIXde eeuw, maker G.A. Een Belgische koffielepel XIXde eeuw, een suikertang met Belgisch importmerk. Een vleesvork en vleesmes met zilveren handvat. 11 oestervorken en 20 oestervorken met andere keuren. 11 geciseleerde visvorken en 5 dito vismessen met Duitse keuren. 38 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle aux poinçons belges d’entre autres Delheid. Couvert à salade aux manches en os (deux pièces), 1 cuillère à café Londres, G.A. Cuillère à café belge, pince à sucre, poinçon d’importation belge. Fourchette et couteau à viande à manche en argent. 11 fourchettes à huîtres et 20 fourchettes à huîtres avec différents poinçons. 11 fourchettes et 5 couteaux à poisson ciselés aux poinçons allemands, 38 pièces.No longer availableDim. ± 1550 gEstimate: € 200 / 300 -
#440
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 6 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 6 ct.No longer availableDim. 5,74 gEstimate: € 150 / 200 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee parels.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#229
Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300 / 400 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Leopold Frisch
“Rustende dame in een interieur met marcherende soldaten voor het raam”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Dame se reposant dans un intérieur avec soldats marchant devant la fenêtre”. Huile sur carton. Signé et daté 1914.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#476
Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout.
Socle chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 120 / 200