Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
Dim. 26 x 14 cm
SKU: 2509180253.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #608

    Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.

    Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #722

    Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.

    Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #536

    Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.

    Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 65 - 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188
    Ferdinand Barbedienne

    “Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.

    ”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #198

    “De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.

    ”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #734

    Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.

    Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #611

    Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #602

    “Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.

    “Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #704

    Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.

    Un masque en bois africain au cheveux tressés.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #178
    L. Giachi

    Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.

    Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.

    Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #228

    Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.

    Une garniture de cheminée, style Rococo, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 56 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #619

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #618

    Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #233
    Manufacture Imperiale de Sèvres

    Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #803

    Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #729

    Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.

    Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 75 / 85

Other lots in this auction

  • #417

    “Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.

    “Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #430

    “Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.

    “Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 22 / 26
  • #785

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 186 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    A. Vandroemme

    “Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en zeven amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et sept améthystes ayant un poids total de ± 4,60 ct.
    No longer available
    Dim. 8,57 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #761

    Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.

    Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    “Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.

    ”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #798
    Limoges

    Een mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    “Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.

    “Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #92
    Leentje Linders

    Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”

    Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.
    No longer available
    Dim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318

    Een massief bronzen kruisbeeld.

    Un crucifix en bronze massif.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #460

    Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.

    Une planche à spéculoos à six figures.
    No longer available
    Dim. 46 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More