#359C. Coussement-Caillau“Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.
”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. ± 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#455Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#860MärklinBelgische kraan en wagon zonder doos.
#511“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.
#762Een verstelbare staande lamp van messing.
#107Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.
Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#391Boch La LouvièreKleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 300 / 500 -
#239Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#67Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 70