Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.
Dim. 26 x 14 cm
SKU: 2409190583.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 120 / 130
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #481
    Val Saint-Lambert

    Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.

    Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #580

    Een eikenhouten drieladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Une armoire à trois tiroirs en chêne, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #660

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #133

    Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.

    Un vase en porcelaine de style Baroque richement décoré de têtes de béliers, faunes et encadrement en bronze.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #791

    Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.

    Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #875

    “Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.

    ”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 38 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,79 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #451

    Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.

    Une paire de coqs en combat en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #162

    Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.

    Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.
    No longer available
    Dim. 73 x 102 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #169
    Urbain Gerlo
    Period: Waasmunster 1897-1986

    “Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #725

    Een sober houten boekenrek.

    Une étagère à livres en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 213 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #584

    “Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.

    ”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More