Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.

Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.

Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.
Dim. h: 64 cm
SKU: 2210190133.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. 175 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #711

    Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.

    Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.
    No longer available
    Dim. h: 34 x 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #548

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.

    Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #138

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #631

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.

    Bouddha tibétain en bronze argenté.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #376

    Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.

    Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    “Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.

    “Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #643

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.

    Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #568

    Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.

    Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.

    Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.

    “Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 136 cm
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #204

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #228

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #571

    Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.

    Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.
    No longer available
    Dim. l: 35; h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #668

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #161

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #188

    Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

    Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #507

    Een opgezette piranha.

    Un piranha empaillé.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 2,34 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #644

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #653

    11 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.

    11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #242

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #351

    Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.

    Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    V. Osborn

    “Koppel aan zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Couple auprès de la mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 93 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634
    Felix De Boeck

    “Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.

    ”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 850 / 850
  • #273
    Norisan

    Een vroeg XXe eeuws hoogfrequentiestroomapparaat met 23 elektrodes (3 gebroken). In origineel koffertje.

    Appareil de haute fréquence à 23 électrodes (dont 3 cassées). Dans le coffret d’origine. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #450

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #42
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Quimper”. Een potloodschets.

    ”Quimper”. Une esquisse au crayon.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516
    Mahal

    Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.

    Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.
    No longer available
    Dim. 299 x 197 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More