Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
J. Duquet

Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.

Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2806220197.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #407

    Een polychroom houten Afrikaans masker.

    Un masque africain en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.

    Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #588
    Goebel, Germany

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #138

    “Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.

    "Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #121
    Gustave Buchet

    “Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    "Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #447

    Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.

    Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.
    No longer available
    Dim. 84 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    “Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.

    « Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.
    No longer available
    Dim. 35x130x70 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #401

    “Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.

    "Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #601
    Nadal

    Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.

    Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #225
    Auguste Moreau

    “Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183

    “Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.

    "Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #111

    Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.

    Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 8 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.

    "Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    “De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.

    « Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #148

    Een witmarmeren panter.

    Une panthère en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 60 x 22 x 13 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #118
    P.J. Mène

    “Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.

    "Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #597

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    “In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.

    "Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 700 / 750

Other lots in this auction

  • #347

    Een oude verrekijker en twee theaterkijkers.

    Une vieille paire de jumelles et deux jumelles de théâtre.
    No longer available
    Dim. H:7-17cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Em. De Cooman

    “De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.

    "De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #612
    Ludo

    “Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    "Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #112
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #466
    Afghan

    Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 215 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.

    Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.

    Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #629

    Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.

    Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.

    Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683
    Cassard à Rouillac

    Een comtoiseklok met gedreven en gepolychromeerde messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat, decor van diverse vogels. Met slinger en gewichten.

    Comtoise à balancier en cuivre repoussé, ainsi que l’encadrement du cadran, à décor d’oiseaux. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. H:145cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.

    Un coffre à linge en chêne. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 106x42x60cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More