Similar lots by type
-
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200/1400 -
#247
Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#168
Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#87
Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#463
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55/65 -
#107
Een leeuw van plaaster met goudkleurig patina.
Un lion en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 42 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#177
“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
L'athlète. Une statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/550 -
#591
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/140 -
#31
Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40/50 -
#33
3 bronzen souvenirmedailles: So. Int. minière Congo, CRB & Tuinbouwtentoonstelling Hoboken.
3 médailles souvenir en bronze : So. Int. minière Congo, CRB & Horticultural Exhibition Hoboken.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850/1000 -
#163
Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Zach.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#167
Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90/110 -
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160/180 -
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900/1000 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320/360 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35/40
Other lots in this auction
-
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#605
Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#553
Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#353Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125/140 -
#666Mori Bochara
Een Oosterse loper.
Un couloir oriental.No longer availableDim. 152 x 52 cmEstimate: € 35/50 -
#679
Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50/80 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120/180 -
#567
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180/240