Similar lots by type
-
#148“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#198Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#601Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#707Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200 / 240 -
#715Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20 / 25 -
#208“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#575Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#178Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#203Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#376Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#392Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#167“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#111A. Collard“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150
Other lots in this auction
-
#627Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale citrine van ± 3,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une citrine centrale de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#76Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.
Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#452“La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.
”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Twee schilderijtjes van Paul Hagemans. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux petites peintures par Paul Hagemans. Huile sur panneau. Signées.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#723Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
Un vase en verre Murano, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65 -
#45Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#11Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.No longer availableEstimate: € 25 / 40

