Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”

Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”

Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2310180523.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #523
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.

    Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #46

    Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.

    Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468
    Goldimari

    Een lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.

    Un lot de porcelaine polychrome et dorure japonaise, comprenant un vase à couvercle, un grand plat, une assiette et un bol. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #619
    Marc Haeghens

    “Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #365

    Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.
    No longer available
    Dim. 236 x 240 x 83 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #31

    Lot postzegels, los en in albums.

    Un lot de timbres postes, dans des albums ainsi que dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #408
    Wiskemann

    Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

    Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #369
    Boch Keralux

    Een vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm; b: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.

    Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 22,15 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #53

    Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.

    Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #692

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429
    Frans Van Immerseel

    Drie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.

    Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More