Similar lots by type
-
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady. -
#471“Melkmeisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips op een metalen staander.
"Milking Maid". A sculpture of polychrome plaster on a metal stand. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#478Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12". -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#228Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage. -
#531Royal Albert Bone ChinaEen porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
#481Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
Other lots in this auction
-
#479Claytan TablewareEen uitgebreid eetservies met decor van rozen. ‘Made in Malaysia’. Thee & koffie servies met suiker en melkpot voor 6 personen. Kleine en grote koffietassen en grote theetassen. Zes soepborden, vijf platte borden, dertien dessertborden en drie schotels. 77 stuks.
A comprehensive dinner service with rose decorations. 'Made in Malaysia'. Tea & coffee set with sugar and milk pot for 6 people. Small and large coffee cups and large tea cups. Six soup bowls, five dinner plates, thirteen dessert plates, and three dishes. 77 pieces. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#35Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair. -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,32 ct. en briljanten en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,35 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.32 ct. and brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of 0.35 ct. -
#473Een aardewerken dekselvaas met Lodewijk XV versiering van planten in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Randslijtage en oude restauratie aan bovenrand en deksel. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas. -
#575Twee kleine Oosterse karpetten van wol. Het éne Kasjmir het andere Mori.
Two small Oriental wool carpets. One Kashmir, the other Mori. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#10Een paar zilveren oorbellen bezet met twee labo diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of silver earrings set with two lab diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct. -
#527ErpeEen art-deco bureaulamp, Erpe, Model 52, gietijzeren voet en bakelieten kap.Made in Belgium.
An art-deco desk lamp, Erpe, Model 52, cast iron base and bakelite shade. Made in Belgium. -
#240Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 3,13 ct. FVVS.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with round brilliant-cut diamonds totaling 3.13 ct. FVVS. -
#32‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.
'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner.



