Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.
Dim. h 18 cm
SKU: 1911240237.
Categories: Beeld, Brons, Glas, XXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #390
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.

    A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.

    A mirror with a gilded frame in a Baroque style.
    No longer available
    Dim. 144 x 97 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.

    A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.
    No longer available
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #256

    Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.

    A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top.
    No longer available
    Dim. 56 x 54 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.

    A floor lamp with a gilded wooden sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #186

    Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.

    A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top.
    No longer available
    Dim. 41 x 170 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 éénzitten, hout hem gesculpteerde delen en een bloemenstof.

    A small sitting room in Louis XV style consisting of a 2-seater sofa and 2 armchairs, wooden parts carved and floral fabric.
    No longer available
    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #393

    Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.

    A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.

    A wooden Art Deco round dining table. Some wear present.
    No longer available
    Dim. 77,5 x Ø 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #221

    Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.

    A patinated metal side table with round glass and mirrored top.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360
    Cartier Paris

    Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.

    A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.
    No longer available
    Dim. 3 x 2.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #82
    Paul Schouten

    “Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

    A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood.
    No longer available
    Dim. 179 x 158 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #264

    Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.

    A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #332
    Jos van Houdt
    Period: 1928*

    “Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Stylized Harbor View". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.

    A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.
    No longer available
    Dim. maat 57
    Estimate: € 60 / 80
  • #391

    Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.

    A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    José De Guimaras
    Period: 1939*

    “Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.

    "Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #325
    Robert Boudry

    “Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.

    "Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry.
    No longer available
    Dim. 24 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.

    A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #162
    George Navez

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 56,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #123
    Henry Fugère
    Period: 1872-1944

    “Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.

    "Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #113

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More