#252
#72
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#168
Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull. -
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#21
Een lot van 2 porseleinen borden met koninklijk thema bestaande uit een bord met de beeltenis van Albert I van België, gemerkt de Sphinx Maastricht, 8 april 1915 en een Limoges bord met prins Rainier en Grace Kelly van Monaco.
#189
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#149
Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers.