Similar lots by type
-
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#475
Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#267Collection d’art
Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/220 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#649
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400/600 -
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250 -
#276
Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#661
Twee schotels van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw.
Deux plats en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à/40 -
#67
Twee Madonna’s met kind onder glazen stolp.
Deux Vierges à l’Enfant sous globe en verre.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een gefineerde vitrinekast in Engelse stijl.
Une vitrine en bois de placage de style anglais.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500/600 -
#330
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de 0,14 ±.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 350/450 -
#68Emaux de Longwy
Een diepe schotel van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een vogel bij een vijvertje in een cartouche met bloemen rondom. Onderaan gemerkt.
Un plat profond en faïence polychrome avec un décor en relief d’oiseaux près d’un étang, en cartouche et des fleurs autour. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#457
Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.
Un encrier chinois en ivoire avec une décoration de dragons. Une petite boîte ronde en papier-mâché avec un décor peint à la main représentant un vieil homme.No longer availableDim. Ø: 6 - 8 cmEstimate: € 40/60 -
#179Francois LamorinièrePeriod: 1828 - 1911
“Het naderende onweer in de omgeving van Oudenaarde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“L’approche de l’orage dans les environs d’Oudenaarde”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 250/350