Similar lots by type
-
#355“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#330Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#658“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#390Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#621Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600 / 650 -
#399Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183“Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.
”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#356Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#395Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#203”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#241“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Gaston Leroux“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#243Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.
Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#72Gaston Wallaert“Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 54 cmEstimate: € 100 / 140 -
#29Een reproductie van een affiche voor de Red Star Line naar ontwerp van Cassiers.
Une reproduction d’une affiche pour la Red Star Line d’après un modèle par Cassiers.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#641Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.
Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#571Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.No longer availableDim. 114 cmEstimate: € 120 / 200 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 500 / 600 -
#695Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#768Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#115Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#234Jules De Cort“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160 / 180

