Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2011180360.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #607
    Muller frères, Lunneville

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.

    Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #375

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    “Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.

    “Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #390

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #653

    Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #621

    Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.

    Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.

    Un lot de trois lanternes marines en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25, 45 en 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #619

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #399

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #647

    Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.

    Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183

    “Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.

    ”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.
    No longer available
    Dim. H: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #356

    Een Turkse lantaarn van messing en glas.

    Une lanterne turque en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #395

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #203

    ”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.

    ”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H: 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #243

    Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.

    Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #769

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #72
    Gaston Wallaert

    “Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #29

    Een reproductie van een affiche voor de Red Star Line naar ontwerp van Cassiers.

    Une reproduction d’une affiche pour la Red Star Line d’après un modèle par Cassiers.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #641

    Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.

    Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #571

    Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.

    Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257

    Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.

    Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 114 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #320

    Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.

    Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.
    No longer available
    Dim. 6,77 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #695

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #620
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #115

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #234
    Jules De Cort

    “Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More