Similar lots by type
-
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#787
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550 / 650 -
#635
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#767Val St. Lambert
Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#804Ichendorf
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#723
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#788
Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.
Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.No longer availableDim. h: 51 & 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#803
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#751Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#791
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805Val St. Lambert
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#352
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#362
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#98
Een spiegel van brons in roccocostijl.
Miroir en bronze de style rococo.No longer availableDim. 81 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#329Gommaire Van Beveren
“Biddende buizerd”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Buse priant”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76
Een fauteuil met gecapitonneerde zalmroze bekleding en een bijpassend voetbankje
Fauteuil capitonné en rose saumon avec un repose pied assorti.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#228
Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
Un lot de cinq pièces en faïence de Delft.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#289E. De Meulenaar (?)
“Bank in het park”. OIieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1931.
“Banc dans le parc”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1931.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Henri KnipPeriod: 1819-1897
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1874. Schade aan lijst, klein scheurtje in doek.
“Paysage panoramique”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1874. Dégâts au cadre, petite fêle à la toile.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#406
Een bijzetkastje van mahoniehoutfineer met twee laden.
Meuble d’appoint en placage d’acajou ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 x 23 x 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#561Capodimonte
“Twee kinderen met een zwaan onder een boom”. Een porseleinen beeld gemonteerd als lamp met roze glazen kap en kristallen bellen.
“Deux enfant et un cygne sous un arbre”. Sculpture en porcelaine montée en lampe à abat-jour en verre rose aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#196
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden, geflankeerd door twee zuiltjes. Bovenaan een centrale deur met zes in facet geslepen spiegeltjes.
Un buffet en chêne sculpté avec en dessous deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs et au dessus une porte centrale avec miroirs à facettes.No longer availableDim. h: 229 x 120 x 51cmEstimate: € 200 / 240 -
#310
Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#244Clement Sielens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 71 cmEstimate: € 180 / 240