Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen kandelaar in drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.
Dim. h: 83 cm
SKU: 2609170118.
Categories: Brons, Kristal, Verlichting.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #803

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

    Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #384

    Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    “Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.

    “Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #723

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #804
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #414

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #791

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #588
    Emile Louis Picault

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #788

    Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.

    Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #751
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #767
    Val St. Lambert

    Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #787

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #625

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #63

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met gegraveerd decor op dienblad. We voegen er een chocoladekannetje aan toe.

    Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté à décor gravé sur présentoir. Nous ajoutons une chocolatière.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #644

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Mocady.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Porte une signature: Mocady.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #10
    Buren

    Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #189
    Constant Cap
    Period: 1842 - 1915

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    “Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée et datée 1881.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #129
    Prosper De Troyer

    “Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    “Madonna met kind”. Twee bas-reliëfs van gestoken hout.

    “Vierge à l’Enfant”. Deux reliefs en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 & h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #122
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1865 - 1948

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #615

    “Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Léon Mechelaere
    Period: 1880 - 1964

    “Zicht op Brugge” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #43

    Een ceremoniële helm met messingen werk. Vermoedelijk Frans. Begin XXe eeuw.

    Casque de cérémonie en laiton. Probablement français du début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More