#82
“Kinderen naast een korenveld”. Olieverf op paneel.
Enfants près d'un champ de blé . Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646
Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.
#230
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 50 / 80 -
#518
Een staande Quan Yin van gepolychromeerd hout.
Un Guan Yin debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120 / 200 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#426
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.No longer availableDim. 367 x 265 cmEstimate: € 240 / 360 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.
#696
Een eikenhouten wandkapstok met uitgestoken paneeltjes. Omstreeks 1800.
#481
Nkisi nkoni. Congolese fetisj met spijkers. Houten beeld. DRC.
#95
Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.
#134H. Bergman
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120