Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.
Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

Buste d'enfant en bronze d'après une œuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2004210071.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #242

    “Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #46

    Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.

    Un ancien samovar en laiton d'Afrique du Nord à pied.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    Tani Buncho
    Period: 1763 - 1840

    “Bedienden helpen de filosoof Li Po, nadat deze dronken is geworden van wijn”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1820.

    Des serviteurs aident le philosophe Li Po après qu'il se soit saoulé de vin. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1820.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #391

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé à trois pièces à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #589

    “Chimpansee met hoed en sigaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Audrey’.

    Chimpanzé avec chapeau et cigare . Huile sur toile. Signé Audrey .
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #183
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 82 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #349

    “Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.

    Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #448

    Houten beeld van een geknielde Luba vrouw met een kind op haar arm. DRC.

    Statue en bois d'une femme Luba agenouillée avec un enfant sur le bras. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #330
    Waterman

    Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.

    Un stylo à bille et un stylo-plume avec étui en cuir. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #387

    “Dansende jonge vrouw”. Een bronzen beeld op onyxen sokkel.

    Jeune femme dansante . Une statue en bronze sur un socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 130 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More