Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.
Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

Buste d'enfant en bronze d'après une œuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2004210071.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #667

    Een opengewerkte verzilverd messingen sierjardinière met handvatten in de vorm van engelen. Begin XXe eeuw.

    Jardinière ajourée en laiton argenté avec anses en forme d'anges. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644

    Een vol messingen juwelenkistje in Louis XVI-stijl. Met sleuteltje.

    Une boîte à bijoux en laiton de style Louis XVI. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 7 x 14 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #696

    Een eikenhouten wandkapstok met uitgestoken paneeltjes. Omstreeks 1800.

    Un porte-manteau mural en chêne avec des panneaux découpés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #485

    Een halfrond gefineerd notenhouten buffet met vier deuren, drie laden, een marmeren blad en versierd met bronzen monturen. Tijdperk Empire.

    Un buffet semi-circulaire en placage de noyer avec quatre portes, trois tiroirs, un plateau en marbre et décoré de montures en bronze. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #352

    “Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #412
    Bernadette Vincken

    Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.

    Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243
    Franklin Mint

    Een lot schaalmodellen op schaal 1/24: - 1928 Stutz Black Hawk Boattail Speedster. - 1932 Ford Coupe. - 1935 Auburn Boattail Speedster. - 1936 Bugatti Type 57SC. - 1937 Ford 812 Phaeton Coupé. (Los cabriodak) - 1938 Jaguar SS 100. - 1938 Alvis 4.3 litre.

    Un grand nombre de modèles à l'échelle 1/24: - 1928 Stutz Black Hawk Boattail Speedster. - 1932 Ford Coupé. - 1935 Auburn Boattail Speedster. - 1936 Bugatti Type 57SC. - 1937 Ford 812 Phaeton Coupé. (Capote détachée) - 1938 Jaguar SS 100. - 1938 Alvis 4,3 litres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #478

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en bloesems op beige fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et de fleurs sur fond beige. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #62
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Achterdeurtje te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.

    Achterdeurtje in Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 310 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een diepe schaal van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgsheren in het plat, bloemen op de vleugel en perziken op de rand. Onderaan gemerkt.

    Un bol profond en porcelaine chinoise avec un décor multicolore de seigneurs de guerre dans la base, des fleurs sur l'aile et des pêches sur le bord. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #24

    Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 & 27 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More