#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#394Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.