#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#43Een grote Empire-stijl vaas met romantisch tafereel inderaan gemerkt Italy, een onduidelijke handtekening en D.1556. Heeft een kleine schade aan de voet.
#212Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
A glass paste vase in two shades of blue.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45