#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#428Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 250 / 350 -
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Een chinoiserie tafellamp in marmer en messing met de vostelling van een flamingo naast een boompje uit het midden van de vorige eeuw.
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#49“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
"Atlas Van der Hagen". An engraving on paper. Inscription "ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... published by CAROLUS ALLARD".No longer availableDim. 49 x 58cmEstimate: € 25 / 50