Other lots in this auction
-
#203Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
A gilded chandelier decorated with roses and with 5 light points.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#700Twee verschillende kaften ongestempelde postzegels. We voegen er twee lege kaften aan toe.
Two different covers of unstamped postage stamps. We are adding two empty covers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
A mask in carved wood, Punu, Gabon.No longer availableDim. h 34 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Felix De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 180 / 240 -
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
A square solid oak coffee table.No longer availableDim. 40 x 100 x 100Estimate: € 25 / 50 -
#159Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.
'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.No longer availableDim. h 32 x b 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#306Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.
A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.No longer availableDim. 57 x 55 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494Jules van AelPeriod: 1912-1997“Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.
“Birth visit”. A washed pen drawing on paper, mixed media. Signed at the bottom.No longer availableDim. 44 x 56cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70

