#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#234Felix De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#307Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.
#387CassinEen paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#213Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.
A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 100 / 150