Other lots in this auction
-
#539Theo Melens“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
"Stylish couple". An inlaid earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.No longer availableDim. 80 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#200Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 1.19 ct.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#268AlessiEen lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#223Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct. and a central ruby of +- 2 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Two decorative candlesticks and a vase. Marked.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#486KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250 / 320 -
#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Lot postzegels waarvan een album “Postage stamps of the U.K.”, begin jaren 70; een album “Nederland”; een album DDR; een album “Oostenrijk 1975-1984”.
Lot of stamps including an album “Postage stamps of the UK”, early 1970s; an album “Netherlands”; an album GDR; an album “Austria 1975-1984”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.No longer availableEstimate: € 750 / 1250 -
#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
A wooden Windsor armchair, 19th century.No longer availableDim. 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80

