#297
Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
A lot of 3 books from the library of the Red Star Line.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#675
Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
#122Jan Leopold Van Leemputten
Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
#218
Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
#512
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#222
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
#294Sarreguémines
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75/125 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991
“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#624
Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100/120 -
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
A 1960s crystal modernist vase.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#610
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#335
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45/55