#503Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.
#164“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
#266Een lage eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#640Een met inlegwerk versierde commode met drie laden.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#635Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
#32Een reeks van vijf losse lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies individuelles de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableEstimate: € 120 / 200