Other lots in this auction
-
#571Leopold Van EsbroeckPeriod: 1911-2010“Personages”. Gesculpteerde lindenstronk. Gemonogrammeerd.
Personnages . Moignon de tilleul sculpté. Monogrammé.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 180 / 240 -
#189Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Picknick aan de bosrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique au bord de la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#660Een rond bijzetmeubeltje met drie laden, versierd met marquetterie-imitatie.
Une table d'appoint ronde à trois tiroirs, décorée de marqueterie d'imitation.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#502Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een gebeitst houten buffet met twee paneeldeuren en drie laden. Bovenblad sletig.
Un buffet en bois teinté avec deux portes à panneaux et trois tiroirs. Tablette usée.No longer availableDim. 120 x 160 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399Twee metalen bijzetafeltjes met spiegelblad.
Deux tables d'appoint en métal avec plateau miroir.No longer availableDim. b: 56 & 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#716Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50 / 80 -
#116Twee antieke gordijnbakken met acanthusmotieven. We voegen er een aantal gordijnlinten met kwasten aan toe.
Deux plateaux à rideaux antiques avec des motifs d'acanthe. Nous ajoutons quelques rubans à rideaux avec des glands.No longer availableDim. 163 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699Pieter GorusPeriod: 1881-1941“Hoeve in een bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme dans un verger fleuri . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#621Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 180 / 250

