#465Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
#533“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
#487Een Imari vaas met lange hals, veelkleurig decor met personages in uitsparingen. Schade aan de hals en gemonteerd als lamp. XIXde eeuw.
Un vase Imari à long col, décor multicolore avec personnages en creux. Dommages au col et monté en lampe. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 35 cm (vaas)Estimate: € 40 / 50 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#452J. Muñoz“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
Nature morte avec vase à fleurs . Huile sur carton. Signée et datée '67.No longer availableDim. 41x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#519Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
#604Een tweeledige kwartronde vitrinekast met onderaan twee gebogen paneeldeuren en met een lade in de gordel. Sloten verwijderd. Omstreeks 1800. Op te frissen.
Vitrine à deux corps en quart de lune, le bas à deux portes pleines et avec tiroir en ceinture. Serrures manquent. Vers 1800. A rafraîchir.No longer availableDim. 200 x 104 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100FobeEen 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 63,10 gEstimate: € 2700 / 3000