Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen lampvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.

Een bronzen lampenvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.

Un pied de lampe en bronze en forme de héron avec une lanterne en verre multicolore.
Dim. h: 53 cm
SKU: 2306200063.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52
    Joseph Coomans
    Period: 1816 - 1889

    “Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.

    Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.
    No longer available
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.

    Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #67

    Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.

    Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #818
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #22

    Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.

    Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #122

    “Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).

    Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #665

    Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.

    Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.
    No longer available
    Dim. 185 x 74 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #278

    Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.

    Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de princesses en diamant d'un poids combiné de ± 0,68 ct.
    No longer available
    Dim. 6,30 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #306

    Porseleinen pop in kinderwagen.

    Poupée en porcelaine en landau.
    No longer available
    Dim. 72 x 100/ 60 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #104

    Een XVIIe eeuws doek in zilver- en goudbrokaat. Achter glas.

    Un drap du XVIIème siècle en brocart d'argent et d'or. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More