Other lots in this auction
-
#342Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.
Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)Estimate: € 80 / 120 -
#417Vier boeken. Pol de Mont. “Modernités. 1880-1898”. Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. “Bruges-la-Morte”. Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie. Ernest Claes. “Leuven O Dagen Schone Dagen”. Ed. Standaard 1958, met gesigneerde opdracht van Ernest Claes. The Studio. “A Record of Art in 1898”. Alle met slijtage.
Quatre livres. Pol de Mont. Modernités. 1880-1898 . Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. Bruges-la-Morte . Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie . Ernest Claes. Leuven O Dagen Schone Dagen. Ed. Standard 1958, avec dédicace signée par Ernest Claes. The Studio. A Record of Art in 1898. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een cabochon van jade van ± 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,53 ct au total et d'un cabochon de jade de ± 8,04 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 850 / 950 -
#402Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#166Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#796Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65 / 80 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,62 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 850 / 1000 -
#714“Orpheus”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/30 buiten de plaat.
Orphée . Une gravure. Signée et numérotée 1/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 27 cmEstimate: € 30 / 60 -
#61Een plaasteren paardenhoofd.
Une tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200

