#792Een groengepatineerde houten ton.
#122“Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).
Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
#296Een paar Empire tafeltjes.
Paire tables Empire.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#190Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct. en smaragd cabochons van ± 14,90 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 carats serti de diamants taillés en brillant de ± 0,76 ct et de cabochons émeraude de ± 14,90 ct.No longer availableDim. 12,23 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#802Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#134Félix Van Den Eycken“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw.
Portrait de garçon . Huile sur toile. Signée. Ecole belge du XIXe siècle.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#188Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750