Similar lots by type
-
#2
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80/100 -
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#775
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#840
Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80/100 -
#586
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400/500 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#182
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#683
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350/500 -
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#835
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#439
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#825Mercy Park Lighting
Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30/50 -
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#845Ligne Roset
Een tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/60 -
#790
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100 -
#719
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#815
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30/50 -
#208
“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500/600 -
#203
“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550/650 -
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440
Other lots in this auction
-
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 420/460 -
#564
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#252Leopold Frisch
“Rustende dame in een interieur met marcherende soldaten voor het raam”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Dame se reposant dans un intérieur avec soldats marchant devant la fenêtre”. Huile sur carton. Signé et daté 1914.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#450Jean Perret
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen band. In origineel etui.
Montre de dame en acier inoxydable à bracelet en cuir. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#408Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een vierkante Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura onder glas.
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableDim. 55 x 55 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#672
Een eikenhouten balpoottafel in barokke stijl, uittrekbaar tot 18 plaatsen, met 2 verlengbladen. Kruisverbinding in H, gesculpteerde gordel. Daarbij een serie van vier eikenhouten barokstoelen uit het midden van de XIXde eeuw, zeven dito iets jonger, vier bijpassende armstoelen en een soortgelijke armstoel met getorst houtwerk. Allemaal met bruin leder bekleed.
Table baroque à quatre pieds boules, allongeable jusqu’à 18 places, avec 2 allonges. Entretoise en H, ceinture sculptée. Ainsi qu’une série de 4 chaises baroques en chêne (milieu du XIXe siècle), 7 chaises semblable mais plus jeune, quatre fauteuils et un fauteuil à boiserie torsadée. Les chaises recouvertes de cuir brun.No longer availableDim. 150 x 100 x 80 cmEstimate: € 300/400 -
#786Kohn, Wenen
Een reeks van vijf stoelen van zwartgelakt hout met gecanneerde zit.
Suite de cinq chaises en bois noirci aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#247Jef Lambeaux
Een kleine erotische brons. Gesigneerd.
Petit bronze érotique représentant deux jeunes femmes. Signé.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200/250 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200