Similar lots by type
-
#127
Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/40 -
#630
Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/360 -
#450Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#720
Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.
Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 84 cmEstimate: € 100/120 -
#696
Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/180 -
#417
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20/30 -
#121
Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.
Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/70 -
#503
Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
Un cendrier design et lampe design en métal brossé.No longer availableDim. h: 53 en 32 cmEstimate: € 30/50 -
#496
Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#645
Een smeedijzeren art deco stijl staande lamp met grote glazen coupe en een marmeren blad. Naar Majorelle.
Un lampadaire en fer forgé, grand abat-jour en verre et tablette en marbre. D’après Majorelle.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 800/1000 -
#640
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#760
Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en métal à six bras et abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#620
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#167
Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#600
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#667
Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#635
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#650
Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#233
Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650/750
Other lots in this auction
-
#890
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#418
Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
Un moule à spéculoos en forme de berger.No longer availableDim. 62,5 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550/650 -
#737
Een Indonesische voorraadpot met een gebeeldhouwd opengewerkt decor van een man met een buffel in een landschap.
Un pot à réserve indonésien, décor ajouré sculpté d’un homme et un buffle dans un paysage.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/35 -
#170
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000/2200 -
#578
Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863
“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#792Lode Bosmans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#767
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120