Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.

Een bronzen luchter met vijf vergulde lichtarmen, centraal getooid met een vogel op een bal. Tijdperk Empire.

Lustre en bronze à cinq bras de lumière dorés, surmonté vers le centre par un oiseau tenant une balle. Epoque Empire.
Dim. h: 100 cm
SKU: 2509180613.
Category: Verlichting.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #619

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #618

    Een grote bronzen hallantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre en concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #308

    Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.

    Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #461

    Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.

    Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #297

    Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.

    Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #333

    Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.

    Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #761

    Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.

    Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #612

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #38

    Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de candélabres en style Adam.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #331

    Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #153

    Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.

    Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #803

    Een paar vol messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres d’église en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609

    Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #764

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #617

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #320

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #543

    “No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    ”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage culbutant.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #384

    Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.

    Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #89

    Een lot van vier kleine iconen, waarvan één met koperen riza, een drieluik en twee andere.

    Un lot de quatre petites icônes , dont une à riza en cuivre, une triptique et deux autres.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #495

    Een neushoorn van gebeeldhouwd ijzerhout. Chinees werk.

    Un rhinocéros en bois de fer sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #93

    Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.

    Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #362
    Yves Thiey
    Period: 1892 - 1984

    “Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #348

    Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.

    Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 91 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    “Apostolorum Limina”. Een bronzen triptiek in een doos.

    ”Apostolorum Limina”. Un triptyque en bronze dans une boîte.
    No longer available
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #698
    Alessi

    Twee ronde schotels, waarbij een blauwe en een verzilverde, een groene fruitschaal en een verzilverde lepellegger. Allen gemerkt.

    Deux plats ronds, dont un plat bleu et argenté, l’autre plat est un plat à fruits vert, et un pose-cuillère argenté. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More