Similar lots by type
-
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40 -
#360
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#658
“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#614
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#241
“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#647
Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#183
“Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.
”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#653
Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#208Gaston Leroux
“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200/2600 -
#203
”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650/700 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#395
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150 -
#621
Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#631
Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#380
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#243
Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.
Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#769
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#399
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#375
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#339
“Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#787
‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#187
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/280 -
#201Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#197
“Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.
Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 440/480 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#67
Een antiek Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gebeeldhouwd ivoor.
Une statue de la Sainte Vierge ancienne en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een pique-fleurs van vieux Paris in de vorm van een Chinese man met een waaier. Omstreeks 1880. (Periode Jacob Petit).
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#128
“La laitière.” Beeld uit terra cotta. Naar Duval.
”La laitière”. Une statue en terre cuite. d’après Duval.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 80/100 -
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180