#493Tim Van SteenbergenTwee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#225Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200
#463TD160 ThorensEen vintage platenspeler van het gerenomeerde mer Thorens, model TD160 met het originele instructieboekje. Thorens single-adapter ontbreekt en rechts achter een stukje aan het scharnier van de plexi stofkap afgebroken maar nog steeds functioneel.
A vintage turntable by the renowned brand Thorens, model TD160, with the original instruction manual. Thorens single adapter is missing, and there is a small piece broken off from the hinge of the plexiglass dust cover, but it is still functional.No longer availableDim. 15 x 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#386Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#413Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
A solid oak secretaire with inlaid star on the front panel. Two large drawers at the bottom and eight small ones inside, two of which are missing.No longer availableDim. 97 x 133 x 58cmEstimate: € 150 / 200