Similar lots by type
-
#197
Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.
Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 3500/3800 -
#217
Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.
Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 3600/3800 -
#641
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#528
Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.
Gardien de temple agenouillé en bronze doré. Mains pliées en prière. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200/240 -
#183
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#973
Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#187
“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700 -
#513
Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.
Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/140 -
#128
“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/220 -
#177
Een dashond van brons met donker patina.
Teckel en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#173
Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/340 -
#158
Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260/300 -
#123
Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#207
Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.
Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 3800/4200 -
#191Moreau
‘Meisje met duifjes’. Een bronzen beeld, gesigneerd.
“Fillette aux pigeons”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 550/650 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#933
Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.No longer availableDim. H/ 23 cmEstimate: € 160/180 -
#253
Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.
Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.No longer availableDim. h: 14 & 8 cmEstimate: € 50/70 -
#1081
Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#171
Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.
Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/240 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#201Hippolyte Moreau
‘Mignon’. Een bronzen beeld, gesigneerd.
“Mignon”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 550/650
Other lots in this auction
-
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à/100 -
#110
Een 18 karaats platina hanger bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 600/700 -
#941
Een barometer en een wandklok van bruingepatineerd tin, rijkelijk versierd met resp. engelen en kindjes.
Un baromètre et une horloge murale en étain patiné brun, avec décoration d’anges et d’enfants;No longer availableEstimate: € 120/180 -
#683
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
Douze sous-verres en cristal incolore. Dans les boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120/140 -
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#715
Een fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#148
‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.
“Renard couché”. Statuette en faïence polychrome. Signée M. Guiraud-Rivière.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 160/200 -
#523
Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.
Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/100 -
#258
“Nadine”. Een originele pop gemaakt voor het BRT-programma “Het schildpadplein” Omstreeks 1979.
“Nadine”. Poupée originale pour le programme BRT “Het Schildpadplein”. Vers 1979.No longer availableEstimate: € 26/40 -
#819M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/100