#279Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom.No longer availableDim. H: 9-17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
"Tower in Verrebroek". An etching on paper. Signed, titled, and numbered 20/50 below the plate.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
#348Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
#129Paul Permeke”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 300 / 400 -
#49Louis GruytersPeriod: 1897-1975“Bolle blauwe vaas met bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Bulbous blue vase with flowers." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 48 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een vroeg 20ste eeuwse theekastje met 4 klapdeurtjes en een afneembaar dienblad. Schilferschade aan het glas van het dienblad.
An early 20th-century tea cabinet with 4 folding doors and a detachable tray. Flaked damage to the glass of the tray.No longer availableDim. 81 x 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120