#118
Een bronzen art deco beeldje van een vrouw.
Statuette art déco en bronze représentant une femme.No longer availableDim. h:19 cmEstimate: € 100 / 130 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
#615J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#47Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
#8Hergé-Moulinsart
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#85
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje.
#243
Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
#365
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met turkoois.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct dont une sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,75Estimate: € 100 / 150 -
#42Wolfers
Suite de 12 porte-couteaux en argent massif avec décor Louis XV. Avec poinçon d’orfèvre et 800‰.No longer availableDim. L. 9 cmEstimate: € 30 / 50