Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen panter.

Een bronzen panter.

Panthère en bronze.
Dim. 18 x 47 cm
SKU: 0402200227.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #843

    B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.

    B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 22
  • #649

    Een gotisch beeldhouwwerk met een voorstelling van een monnik.

    Sculpture gotique représentant un moine.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #708

    Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.

    Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 11,5 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    “Allegorie op de scheepvaart”. Een ets. Binnen de plaat gesigneerd ‘Louis Le Nain’.

    Allégorie du transport maritime. Eau-forte. Signée Louis le Nain dans la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #576

    Een ‘Barcelona chair’ met ottoman van chroom en bekleed met zwart imitatieleer, naar ontwerp van Mies van der Rohe.

    Barcelona chair et ottomane en chrome et simili noir, d’après le modèle de Mies van der Rohe.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #671
    Geneviève Vastrade

    “La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.

    “La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 400 / 500
  • #39

    “Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.

    “Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #79
    Perrier

    “Gouvernements de Flandre Françoise, ...” Een antieke kaart.

    “Gouvernements de Flandre Françoise...”. Carte ancienne.
    No longer available
    Dim. 24 x 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #296

    Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.

    Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. 141 x 85 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309
    Angelis

    “Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met capucine decor, de ene met famille rose bloemen versierd, de andere in blauw en wit. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Het famille rose kopje met een haarlijn, het blauw-witte schoteltje met wat craquelé.

    Deux tasses et deux soucoupes à décor capucine, l’une à décor de fleurs famille rose, l’autre bleue et blanche. Travail chinois du XVIIIe siècle. La tasse famille rose au cheveu, la soucoupe bleue et blanche avec quelques craquelures.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More