Similar lots by type
-
#778
Een regulateurklok met slinger en sleutel.
Régulateur en bois à balancier et clé.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30/50 -
#768
Een regulateur in sobere houten kast.
Régulateur sobre dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/60 -
#387Jn. Raymond à Villejésus
Een comtoiseklok van gedreven messing met rondom de geëmailleerde wijzerplaat een decor met herder en vee. Met vouwslinger en twee gewichten. In werkende staat.
Comtoise en laiton repoussé à cadran émaillé surmonté d’un berger et son troupeau. Balancier pliant et deux poids. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#208
Een schouwklok van gesculpteerd eikenhout in eclectische stijl met een orgeltje binnenin en een vogeltje bovenaan. De wijzerplaat van messing met geëtst decor. We voegen er een eikenhouten wandconsole aan toe.
Pendule en chêne sculpté de style éclectique avec un orgue à l‘intérieur et surmontée d’un petit oiseau. Cadran en laiton à décor à l’eau forte. Nous ajoutons une console en chêne.No longer availableDim. h: 70 + 60 cmEstimate: € 200/240 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#393
Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#73
Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.
Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#363Klein de Walsche
Een schouwpendule van zwart marmer met een sober gegraveerd decor en een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir à décor sobrement gravé, cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#695
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240 -
#18
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs comprenant un bas relief, une boîte à monture en laiton, un bénitier et une buste de dame.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#7
Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main sur carton.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 70/100 -
#602Albert Szukalski
“Szukalski en de VIII”. Portefolio met diverse zeefdrukken. Pink Editions 1974 en E.A.
“Szukalski en de VIII”. Portefeuille contenant plusieurs sérigraphies. Pink Editions 1974 et E.A.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60/100 -
#92
Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.
Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.No longer availableDim. 27 x 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#138
Een paar karakterhoofden van deels geglazuurd terracotta.
Paire de têtes de caractère en terre cuite partiellement couverte.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#601
Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000/2200 -
#708
“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#463
Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen.
Petit vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 42/a50 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 550/650 -
#16
Een mahoniehouten D-end table met twee klapbladen.
Table D-end en acajou à deux abattants.No longer availableDim. 160 x 122 cmEstimate: € 200/240