Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#156Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#141Val St. LambertEen art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#268Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#340Val St. LambertEen reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#29“Compositie”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Shan.
"Composition". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100 / 200 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#78Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#145ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#310Period: 1896-1968Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de +- 0,25 ct et saphirs ayant un poids total de 0,60 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#12Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.
Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100


