Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#144
“Compositie in de geest van Cobra”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Composition dans l'esprit de Cobra". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 350/450 -
#156
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.
Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120/200 -
#122
Een Pembroketable van mahoniehout met aan één kant een lade en aan de andere kant een valse lade.
Table Pembroke en acajou ouvrant à un tiroir et avec un faux tiroir de l’autre côté.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 100/120 -
#331
Een houten schommelpaard. Gedecoreerd met bloemen op het zadel.
Cheval à bascule en bois. Décor de fleurs sur la selle.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/100 -
#59
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#141Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/90 -
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270/350 -
#146
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1500/1700 -
#296
Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120/200 -
#65
Een 18 karaats geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Une allience américaine en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 450/550