Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met eenbeeld van een jonge vrouw in het midden.
Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met eenbeeld van een jonge vrouw in het midden.

Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.

Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.
Dim. h: 50 cm
SKU: 3005170257.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #803

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #801

    Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

    Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
    No longer available
    Dim. H 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #219

    “Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.

    “Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 180 / 220
  • #758

    Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.

    Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #424

    Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.

    Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #188
    Jean-Baptiste Carpeaux
    Period: 1827 - 1875

    Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #197

    Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #247

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.

    Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #193

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een verstelbare design bureaulamp.

    Lampe de bureau design réglable.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    “Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.

    “Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #183

    “Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.

    “Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #505
    Barye

    Een liggende tijger van bruingepatineerd brons. Draagt een handtekening. Zonder sokkel.

    Tigre couché en bronze à patine brune. Porte une signature. Sans socle.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #380

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #696

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een lot van zeven eitjes van verschillende mineralen.

    Un lot de sept oeufs en pierres dures différentse.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #723

    Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.

    Un groupe en régule patiné en forme de deux canards et une grenouille et un escargot, le tout sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297

    Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.

    Deux vases en régule patinée dorée sur socles en pierre de taille. Style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234

    Een oude houten wieg met kanten lakentjes. Met tweede set lakentjes.

    Un berceau en bois et draps en dentelle, et deuxième ensemble de draps.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 5à / 80
  • #690

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.

    Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #336

    Mechanisch wandtapijt.

    Tapisserie mécanique.
    No longer available
    Dim. 132 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.

    Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een lot van tien worteldoeken van Kashmir.

    Un lot de dix pièces en cachemire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More