Similar lots by type
-
#621Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#193“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208“Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.
”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#233Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650 / 750 -
#630Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 360 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 360 / 380 -
#611Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.
Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#221Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 750 / 850 -
#643Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#635Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
Une plaquette en bronze Art Déco.No longer availableDim. 41 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#223“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#218Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 260 -
#237“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#167Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#633Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900 / 2100 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#253Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.
Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272F. Rotsaert“Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#236Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#114Paul-Herman Saffre“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#521Een lot van zeven verschillende kleine regulateurtjes van kunststof. Enkele kleine beschadigingen en manco’s.
Un lot de sept régulateurs différents en plastique. Quelques dégâts et manquements.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 50 -
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60


