Similar lots by type
-
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#332
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
“Les vendanges”. Statuette en bronze sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/75 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#463
Twee poppen van een Chinees poppentheater, gesculpteerd hout, papier mâché, zijden kleding met gouddraad.
Deux marionnettes d’un théâtre chinois en bois sculpté, papier mâché et soie avec fil d’or.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#12
Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#783Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#516
Vier eikenhouten stoelen in renaissancestijl, bekleed met blauw leder.
Quatre chaises en chêne de style Renaissance recouvertes de cuir bleu.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#238
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre polychrome dans le style de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/75 -
#726
Ovale tafel van mahoniehout. Vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw maar tafelblad vervangen.
Table ovale en acajou. Quatre pieds tournés aux étranglements. XIXe siècle, tablette remplacée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#15
Een lot fantasiejuwelen allerlei, kettingen, hangers, ringen en broches, e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, pendentifs, bagues, broches e.a.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#132A. Van Unen
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 65/100 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#486
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met een lade in de gordel.
Petit secrétaire à abattant en chêne ouvrant d’un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#546
Een commode van mahoniehoutfineer, versierd met marqueterie met drie grote en twee kleine laden en twee geheime laden in de gordel.
Commode en placage d’acajou décorée de marqueterie et ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, ainsi qu’à deux tiroirs secrets en ceinture.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 120/200