#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#243RavensteinEen messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
A knife set with porcelain handles and holder. Floral decoration. Marked at the bottom. Blades marked Stahl Bronce.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 60 / 100 -
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120