#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#197René LaliqueEen grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.
A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.No longer availableDim. 35 x 62cmEstimate: € 500 / 600 -
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
#676Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
A lot of 2 hand-knotted Persian rugs.No longer availableDim. 125 x 85cmEstimate: € 50 / 75