#440Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
#650Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#46Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
A carrot wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.No longer availableDim. 54 x 87 x 66cmEstimate: € 40 / 60 -
#487-Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
A porcelain vase in the shape of a bunch of bananas. Hairline crack on the inner rim.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 170 / 200 -
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond and rubies with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#522Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Man with Hat." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 120 x 60cmEstimate: € 150 / 200