#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#666Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen.No longer availableDim. 60 x 50cmEstimate: € 80 / 120