#638Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
A wooden jewelry box with 2 doors and a drawer. Floral decoration on the glass window.No longer availableDim. 24 x 18 x 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Wuba WarminkEen houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
"Portrait". A painting, oil on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 11cmEstimate: € 100 / 200 -
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#199-Een grote vergulde spiegel.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300