#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
"Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 125 / 175 -
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
A lot of 8 vintage hand-blown multi-colored glass paperweight balls.No longer availableDim. 7,5cmEstimate: € 80 / 100