#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
A polychrome porcelain coffee pot with two levels. Hand-painted decoration. Marked on the bottom. Bears the signature P. Bénech, after a design from 1850.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70