#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#541George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#368MuranoEen set van 2 vintage Murano glaspasta vaasjes, kleurloos en groen in de massa, elk met 6 ‘vingers’.
A set of 2 vintage Murano glass paste vases, colorless and green in the mass, each with 6 'fingers'.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#195Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
A table clock, Must de Cartier model Lapis in Art Deco style from around 1980, with gilded parts and a lapis lazuli paste border, including original case, certificate, and manual.No longer availableEstimate: € 500 / 700