#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#148Lladro‘Oriental Music’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1491, 835/5000 in originele verpakking.
"Oriental Music", limited edition Lladro figurine, model number 1491, 835/5000, in original packaging.No longer availableDim. H: 31.5cmEstimate: € 300 / 400 -
#177DelvauxEen zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#531Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
"Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 100cmEstimate: € 300 / 400