#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#90Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.
An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#346Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.No longer availableDim. 72 x 42 x 26cmEstimate: € 20 / 40 -
#84“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#130Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#317Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#363Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 120