#463TD160 ThorensEen vintage platenspeler van het gerenomeerde mer Thorens, model TD160 met het originele instructieboekje. Thorens single-adapter ontbreekt en rechts achter een stukje aan het scharnier van de plexi stofkap afgebroken maar nog steeds functioneel.
A vintage turntable by the renowned brand Thorens, model TD160, with the original instruction manual. Thorens single adapter is missing, and there is a small piece broken off from the hinge of the plexiglass dust cover, but it is still functional.No longer availableDim. 15 x 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
A horn-carved sculpture of a skeleton under a glass dome.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 175 -
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#372Faeq Hassan“Pijproker”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Lichte schade bovenzijde papier.
"Pipe smoker." A drawing, mixed media on paper. Slight damage to the top of the paper.No longer availableDim. 39 x 29Estimate: € 75 / 125