#383Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.
A set of 2 glass vases in the style of Louis Leloup, with relief colored organic shaped decoration.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#367Een cloisonné wierookbrandertje met fo-hond op het deksel. Met koperen beslag.
A cloisonné incense burner with a foo dog on the lid. With brass fittings.No longer availableDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
#317Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#437Val Saint LambertEen kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
A colorless crystal table lamp, marked at the bottom.No longer availableDim. 54 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
"Still life". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Crab D" and dated 1946.No longer availableDim. 17 x 28cmEstimate: € 25 / 50