#445Een ronde art deco tafel.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#677T. Moretto“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
"The conductor." An amusing biscuit porcelain figurine. Signed.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#434“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250 / 350 -
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#102G. De La Garde“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.60 ct in total.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90