Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.

Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.

Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.
Dim. H. 61 cm
SKU: 2603190637.
Categories: Beeld, Hout, Metaal.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #637
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #860

    Een houten emmer met messingen recipiënt.

    Un seau en bois à récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #737

    Een Indonesische voorraadpot met een gebeeldhouwd opengewerkt decor van een man met een buffel in een landschap.

    Un pot à réserve indonésien, décor ajouré sculpté d’un homme et un buffle dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #213

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.

    ”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #221

    Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #743

    Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.

    Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #223

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #633

    Een liggende bronzen Boeddha

    Un Bouddha couché en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 138 cm
    Estimate: € 1900 / 2100
  • #631

    Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.

    Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #621

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #193

    “Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.

    ”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #316

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #658

    Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.

    Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #550

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #161

    “De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.

    ”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #780

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #640

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #206

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #26

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #598

    “Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.

    ”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #187

    Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.

    Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #530

    Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #542

    Een Japanse houtsnede door Horsai.

    Une gravure sur bois japonaise par Horsai.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #881

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #506

    Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.

    Quatre carpettes orientales nouées main.
    No longer available
    Dim. 128 x 84 124 x 75 94 x 70 88 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #457

    Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.

    Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #323
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.

    Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 36 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #831

    Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.

    Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #583

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #725
    Matchbox Series 7; 8; 9 & 10

    Vier speelgoedautootjes in originele doosjes: - Ford refuse truck. - Ford Mustang. - Motorboot op aanhangwagen. - Pipe truck.

    Quatre voitures jouets, emballages d’origine: - Ford refuse truck. - Ford Mustang. - Motorboot op aanhangwagen. - Pipe truck.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More