Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen scheepsbel.

Een bronzen scheepsbel.

A bronze ship's bell.
Dim. Hoogte 20, Ø 19 cm
SKU: 2701260291.
Categories: Brons, Klok.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #421

    Een verzilverde bronzen koe.

    A silver-plated bronze cow.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 25 x 54 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #351

    Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.

    A lot of 2 Nigerian ceremonial bronze daggers, one missing a figure on the handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #311

    Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.

    A large Chinese bronze plate decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Twee polychrome bronzen varkentjes aan de feestdis.

    Two polychrome bronze piglets at the feast.
    Place a bid ›
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #11

    Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.

    A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 15.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.

    A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #248

    Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration.
    Place a bid ›
    Dim. H 37, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored.
    Place a bid ›
    Dim. H 34, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.

    A bronze bust of a young lady on a green marble base.
    Place a bid ›
    Dim. h 33 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 300
  • #121

    Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.

    A lot of 2 bronze plaques, after Mucha.
    Place a bid ›
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #102
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #27

    Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.

    A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #571

    Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.

    A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h40 cm(zonder slinger)
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #54

    ‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.

    'Abstract composition', a monochrome etching/aquatint. Signed Riopelle, artist's proof. Unframed.
    Place a bid ›
    Dim. 14/18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

    A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #18

    Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.

    A lot of two old bayonets with unknown origin.
    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.

    "The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.
    Place a bid ›
    Estimate: € 100 / 150
  • #53
    Christofle France

    Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.

    A lot of silver-plated flatware, including 10 large knives, 5 small knives, 6 butter knives, and a cake server, along with a dish, a sugar tong, a serving spoon, and a salt and pepper set. All marked Christofle.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 100
  • #391
    ‘Hop’

    “Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.

    "Abstract wooden figures with metal. Sculpture."
    Place a bid ›
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Place a bid ›
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Gerard Jacobs
    Period: 1865 - 1958

    “Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.

    "At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    ‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.

    'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 62/46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.
    Place a bid ›
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.

    Two painted miniatures with female portraits.
    Place a bid ›
    Dim. H 9, B 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More