Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen schijfkandelaar, 17e eeuw.
Een bronzen schijfkandelaar, 17e eeuw.
Een bronzen schijfkandelaar, 17e eeuw.

Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.

A bronze disc candlestick, 17th century.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2305230098.
Category: Brons.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #491
    Betty Wachsstock

    Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .

    A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.
    No longer available
    Dim. 22 x 51 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #183

    Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.

    A pair of bronze sculpted Louis XVI wall sconces with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 58 x 37cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #213

    Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.

    A pair of gilt bronze Louis XV candlesticks with 5 light points.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #1
    Henri Emile Adrien Trodoux
    Period: 1815-1881

    Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.

    A bronze figurine of a partridge. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 20cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #191

    “Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.

    "Two Panthers". A bronze sculpture of two panthers in line.
    No longer available
    Dim. 24 x 85cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #461

    Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese bronze cloisonné vases with floral design, 19th C., marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø24cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #217

    Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.

    A bronze table lamp on a marble and brass base, Empire style.
    No longer available
    Dim. 70 x 35cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #133
    H Luppens, Bertini

    Een zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.

    A black marble mantel clock marked "H Luppens Bruxelles", with a bronze sculpted statue of John the Evangelist in robes with a book and eagle, signed "Bertini".
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #113
    Pierre-Jules Mène

    “Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.

    "Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.
    No longer available
    Dim. 37 x 29cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #203
    Secondo

    Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.

    A bronze sculpture of a bird on a marble base. Signed "Secondo".
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #347

    Een Jugendstil tuintafeltje in brons .

    An Art Nouveau bronze garden table.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #416

    Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.

    A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.
    No longer available
    Dim. 94 x 71 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #197

    Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.

    A pair of marble cassolettes with gilt bronze elements.
    No longer available
    Dim. 42cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #218

    Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.

    Crucified Christ. Bronze figure on an oval frame. Red velvet background. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h 27 cm x b 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #451

    Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .

    A bronze statue of a naked lady, not signed.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.

    A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #548

    Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.

    An Art-Deco ashtray in black marble with a statuette of a bronze dog on top.
    No longer available
    Dim. 14 x 25 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #127
    Joseph D’Aste

    “Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.

    “Fête aux village”. A gilded bronze sculpture on a stone base. Titled and signed "JDAste".
    No longer available
    Dim. 44 x 57cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175

Other lots in this auction

  • #267
    Karlsbader

    Een lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.

    A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.
    No longer available
    Dim. Ø 32,5 cm en 12 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.

    A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.
    No longer available
    Dim. 222 x 90 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #393

    Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.

    A lot of 2 African wood sculpted decorative swords.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #295

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #468

    Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain Satsuma vases, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø18cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #342

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #355

    Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .

    A plastic piece of office furniture from the sixties, based on the Boby Trolley by Joe Colombo.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #16

    Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.

    lot of 4 ecru pieces consisting of a wooden armchair with carving and cannage, a hall coat rack with cannage, mirror and 4 hooks, a wooden umbrella stand with cannage, carving and light crack damage in the cannage, a wooden towel rack with 2 glass bars.
    No longer available
    Dim. 96 x 60cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #107

    Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.

    A lot of silver, 10 pieces consisting of a saucer, napkin rings, jug, etc.
    No longer available
    Dim. 925‰
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More