Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.
Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.
Dim. H: 45 cm
SKU: 0703230657.
Categories: Brons, curiosa.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #657
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #75

    Een vintage tafellamp in kunstbrons. Gesimuleerde olielamp met geel wit glazen lampenkap. 3 poten en center met gesculpteerd reliëf en dameshoofden afgebeeld.

    A vintage table lamp in zamac. Simulated oil lamp with yellow and white glass lampshade. 3 legs and center with sculptured relief and ladies' heads.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø26cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.

    A bronze sculpture of a snake charmer.
    No longer available
    Dim. h 34cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #507

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #651

    Een lot van 4 vazen uit kristal. Rood/groen, waarvan 3 Boheems en 1 gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot of 4 crystal vases. Red/green, of which 3 Bohemian and 1 marked “Val Saint Lambert”.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø13cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #248
    Ampia Garanzia
    Period: 1910

    Een smeedijzeren koffiemolen, manueel model. Made in Italy, 1910, door “Ampia Garanzia”.

    A wrought iron coffee grinder, manual model. Made in Italy, 1910, by “Ampia Garanzia”.
    No longer available
    Dim. 29 x 26cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #329

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 45 / 75
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #498
    Zun

    Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.

    A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.
    No longer available
    Dim. 36 x 20cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #223

    Een Art Nouveau bronzen jardinière, versierd met damesbustes, hoofden en bloemen.

    An Art Nouveau bronze jardinière, decorated with female busts, heads and flowers.
    No longer available
    Dim. 18 x 49cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #671
    Lufft

    Een paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.

    A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #608
    Murano

    Een lot van 3 Murano clowns. Bestaande uit 1 hoge met lantaarn op arduinen voet, hetgeen als lamp functioneert, 1 met lichaam als schaaltje en 1 standaard type op arduinen voet.

    A lot of 3 Murano clowns. Consisting of 1 high with lantern on a bluestone base, which functions as a lamp, 1 with a body as a bowl and 1 standard type on a bluestone base.
    No longer available
    Dim. 56 x 13cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #471

    Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.

    Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.
    No longer available
    Dim. h 19cm b 48cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #211

    Een bronzen Italiaanse Imperial klok, binnenin gemarkeerd “Brevettato”. FHS Germany uurwerk met dubbele belslag. Divers gesculpteerd reliëf met bovenaan koppel in omhelzing. Vermoedelijk kunstgieterij “Fonderia Artistica”.

    A bronze Italian Imperial clock, marked "Brevettato" inside. FHS Germany movement with double bell strike. Diverse sculpted relief with a couple in an embrace at the top. Presumably art foundry “Fonderia Artistica”.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 36cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #197
    Henri Levasseur

    “Femme à la rose”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Henri Levasseur”.

    "Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".
    No longer available
    Dim. 66cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #177
    Henri Désiré Gauquié
    Period: 1858-1927

    “Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.

    “Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #467
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.
    No longer available
    Dim. h44 x Ø23cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #208
    G Hendrickx - Ciseleur

    Een bronzen, gesculptuurd beeldje van opsinjoorke op eenstoel met opschrift vooraan “OP-SIGNOOR!!”. Achteraan “K. Denckens 1943”, vermoedelijk aandenken, gericht aan Koninklijke Postzegelkring Karel Denckens Mechelen, gesigneerd door “G Hendrickx Ciseleur”.

    A bronze, sculpted figurine of a drunkard on a chair with the inscription on the front "OP-SIGNOOR!!". Back "K. Denckens 1943”, presumably memento, addressed to Koninklijke Stampkring Karel Denckens Mechelen, signed by “G Hendrickx Ciseleur”.
    No longer available
    Dim. 22 x 14cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #468

    Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #238
    Boheems Kristal

    Een lot van 8 stuks Boheems geslepen kristal met diverse kleuren, bestaande uit 2 karaffen en 6 likeurglaasjes. Bijgevoegd metalen dienblad.

    A lot of 8 pieces of Bohemian cut crystal with various colours, consisting of 2 decanters and 6 liqueur glasses. Attached metal tray.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #612

    Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.

    A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. 20 x 17,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #477

    Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.

    A bronze sculpture of a naked lady looking at her foot, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 43cm
    Estimate: € 700 / 800

Other lots in this auction

  • #546

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 203 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.

    A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171

    Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.

    A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.
    No longer available
    Dim. 229,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #313

    Een groene slanke glaspasta vaas.

    A green slender glass paste vase.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #571

    Een Chinees porseleinen schaaltje met afgebeeld spelende kinderen en lammetjes, blauw wit.

    A Chinese porcelain dish with playing children and lambs, blue and white.
    No longer available
    Dim. h 6cm b 28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    Hergé

    “Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.

    “Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #370

    Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.

    Necklace with silver links set with marcassite.
    No longer available
    Dim. 73,75 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,

    Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.
    No longer available
    Dim. Ø29cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #151

    Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.

    An earthenware vase decorated with satyrs and blue glaze. Marked at the bottom: E. Aubry.
    No longer available
    Dim. h 53,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #340

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More