Similar lots by type
-
#103Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#133“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
“Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378“Indiaan bij kano” Een handgeschilderd beeldje van lood (?). Omstreeks 1900. Eén handje manco.
“Indien près d’un canoë”. Statuette en plomb (?) peinte à la main. Vers 1900. Une main manquante.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#78Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 35 / 50 -
#251“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#101“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#693Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#208“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500 / 600 -
#683“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#508Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#733Een Japans bronzen vaasje.
Petit vase en bronze japonais.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121“Maria Hemelvaart met engelen”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Achteraan gemonogrameerd ‘A.S.’.
“Assomption aux anges”. Sculpture en bois. Monogrammée A.S. au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#635Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#203“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550 / 650 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#574SMvH“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#758Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709Jean Gatien“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Een Loetzkommetje van iriserend glas.
Petit bol de Loetz en verre irisé.No longer availableDim. ø: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Jean PerretEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen band. In origineel etui.
Montre de dame en acier inoxydable à bracelet en cuir. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#493Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.
Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#331Lot postzegels in 4 Davo-albums: España 1945-1976 (zo goed als compleet tussen 1958 en 1976), United States 1847-1944 en 1945-1976 (weinig zegels, met o.m. luchtpost e.d.), Italia 1862-1977 (redelijk gevuld, ook luchtpost).
Lot de timbres postes dans 4 albums Davo: España 1945-1976 (prèsque complet entre 1958 et 1976), United States 1847-1944 eet 1945-1976 (peu de timbres, mais contenant e.a. poste aérienne), Italia 1862-1977 (bien rempli, contenant aussi poste aérienne).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#291Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#688Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Concentrische bollen van gebeeldhouwd ivoor op staander en in presentatiedoos. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Boules concentriques en ivoire sculpté sur pied et dans la boîte de présentation. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62Davidsen“Speervisser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la lance”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 30 / 50

