Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.

Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.

Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2405220298.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #485

    Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

    Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #517

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    "Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #511

    “Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.

    "Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #328

    Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.

    Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #115

    “De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.

    "L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    “De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.

    "L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #471

    Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #314

    Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.

    Deux mortiers en bronze différents avec pilon.
    No longer available
    Dim. H: 7-13cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #319
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #113

    Een zittend hondje van gepatineerd brons.

    Un chien assis en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    “Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.

    "Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193

    “De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.

    "Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #669

    Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.

    Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #600

    Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.

    Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #157
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    "Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #521

    “Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.

    "Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #159

    “Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.

    "Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #188
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    “Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.

    "Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #477

    Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.

    Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 23 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #514

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #330

    Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.

    Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 60, 81 & 110 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #201
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #566

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een 24 K geelgouden ring bezet met jade steen.

    Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre de jade.
    No longer available
    Dim. 7,76 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #429

    “Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.

    « Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 66 cm x 51 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #246

    Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.

    Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.
    No longer available
    Dim. 199 x 81 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #150

    Een 14 K rooskleurige gouden geweven halssnoer.

    Un collier tissé en or de couleur rose 14K.
    No longer available
    Dim. 17,50 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #688

    Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.

    Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. Ø: 17; 29 & 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #126

    Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.

    Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 230 x 195 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122
    De Wael

    “Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 cm x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een gekleurd Italiaans glazen designvaas.

    Un vase design en verre italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569
    Jaap Stellaart
    Period: 1920 - 1992

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More