#491Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.
Un coucou en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#104Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Bijlengang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée des haches, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Een oude Franse jachthoorn.
#234“Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1300 / 1500