Other lots in this auction
-
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#853Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 24 / 26 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#633Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900 / 2100 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#605Een lot van twee microscopen, één XIXde eeuwse met toebehoren en toeschrijving aan een Parijse praktijk; en een recentere ‘Oculus’ microscoop.
Un lot de deux microscopes, un du XIXème siècle avec matériel venant d’une consultation à Paris et un plus récent de la marque ‘Oculus’.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#406Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
Un panneau publicitaire en forme de boucher.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#821Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.
Deux coucous en bois, dont un à balancier en forme de jeune homme qui se balance. Un poids est manquant.No longer availableDim. h: 17 & 25 cmEstimate: € 10 / 20


