#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
#112Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière et floraisons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#6Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.
Une miniature d’un voilier dans une bouteille de Londres. XIXème siècle.No longer availableDim. l 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een lot speren van de Masaï in Kenya.
Un lot de lances, Masai, Kenya.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#39“Dancers”. Een lithografie. Genummerd 7/30 buiten de plaat. Onduidelijk gesigneerd.
”Dancers”. Une lithographie. Numérotée 7/30 hors planche. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120