Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
SKU: 2308160747.
Category: Brons.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #37

    Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.

    Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483

    “Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.

    Shiva Lingam en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #723

    “Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    “Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Shiva Nataraja”. Sculpture en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #751

    Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.

    Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #304

    Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.

    Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Inver Art

    “Notas para violin”. Een groep van groengepatineerd brons naar een werk van Miro. Gelimiteerde oplage, genummerd 387/3999. 1998. Met certificaat.

    “Notas para violin”. Groupe en bronze à patine verte d’après un oevre par Miro. Edition limitée numérotée 387/3999 de 1998. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #671

    “Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.

    Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.

    Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #271

    “Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.

    “Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 53 xm
    Estimate: € 200 / 240
  • #488

    Een voorstelling van Ganesha van brons. Indisch werk.

    Statuette de Ganesha en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    “Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.

    “Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #244
    Pinelli

    “Stilleven met klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux coquelicots”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #487

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.

    Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #197

    Een oude dolk met handvat van messing en hoorn en met lederen schede. XIXde eeuw.

    Dague ancienne à manche en laiton et corne. Fourreau en cuir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L 66 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #412

    Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.

    Lustre en vitrail à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #791

    Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.

    Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 20,45 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #477

    Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.

    Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 58 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Ion Atanasiu Delamare
    Period: 1955 - 2015

    “Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.

    “Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.
    No longer available
    Dim. 21 x 30 & 27 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #738

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.

    Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #501

    Een Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Mossi, Burkina Faso.

    Masque africain en bois aux traces de polychromie. Mossi, Burkina Faso.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.

    Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More