Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
SKU: 2308160747.
Category: Brons.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #723

    “Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #304

    Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.

    Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    “Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    “Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.

    “Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #447

    “Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Shiva Nataraja”. Sculpture en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #471

    Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.

    Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.

    Shiva Lingam en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    Een voorstelling van Ganesha van brons. Indisch werk.

    Statuette de Ganesha en bronze. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #751

    Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.

    Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #288
    Inver Art

    “Notas para violin”. Een groep van groengepatineerd brons naar een werk van Miro. Gelimiteerde oplage, genummerd 387/3999. 1998. Met certificaat.

    “Notas para violin”. Groupe en bronze à patine verte d’après un oevre par Miro. Edition limitée numérotée 387/3999 de 1998. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #37

    Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.

    Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #671

    “Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.

    Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #271

    “Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.

    “Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 53 xm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #97

    Een oude gietijzeren boekenpers.

    Presse à livres ancienne en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #450

    Een paar vazen van roze marmer.

    Paire de vases en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #772

    Een gesculpteerde houten hangvitrine.

    Vitrine à suspendre en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.

    Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #627

    “Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.

    “Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.
    No longer available
    Dim. H.220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #766

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #239

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #525

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213
    Adrien Gaudez

    “De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut.

    “L’aide cuisine violoniste”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #776

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #139
    Dirk Baksteen

    “Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #605

    Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.

    Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More