Similar lots by type
-
#37Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.
Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#483“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#231Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.
Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.
Shiva Lingam en bronze. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250 / 300 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#723“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#447“Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Shiva Nataraja”. Sculpture en bronze patiné.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450 / 550 -
#751Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.
Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#555Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#304Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.
Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#288Inver Art“Notas para violin”. Een groep van groengepatineerd brons naar een werk van Miro. Gelimiteerde oplage, genummerd 387/3999. 1998. Met certificaat.
“Notas para violin”. Groupe en bronze à patine verte d’après un oevre par Miro. Edition limitée numérotée 387/3999 de 1998. Avec certificat.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#671“Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.
Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281Een Romeins mannenhoofd van groengepatineerd brons op houten staander.
Tête d’homme romain en bronze à patine verte. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271“Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.
“Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 53 xmEstimate: € 200 / 240 -
#488Een voorstelling van Ganesha van brons. Indisch werk.
Statuette de Ganesha en bronze. Travail indien.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#157“Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
“Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#620Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#207“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#244Pinelli“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#197Een oude dolk met handvat van messing en hoorn en met lederen schede. XIXde eeuw.
Dague ancienne à manche en laiton et corne. Fourreau en cuir. XIXe siècle.No longer availableDim. L 66 cmEstimate: € 250 / 300 -
#412Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#791Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#477Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#501Een Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Mossi, Burkina Faso.
Masque africain en bois aux traces de polychromie. Mossi, Burkina Faso.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#111Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 60 / 100

