Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

Dim. h 25 cm (met sokkel)
SKU: 2701260223.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #471

    "Milking Maid". A sculpture of polychrome plaster on a metal stand.
    Place a bid ›
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228

    Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.

    A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481
    Paul Sersté

    ‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.

    'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Place a bid ›
    Dim. 65cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #181

    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467
    Miek Van Orshoven

    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #483
    Limoges Lafarge

    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #458
    L. De Clercq

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523
    Manifattura SC3

    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80

  • #7
    Karl Ens

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #272
    Silvester Corp, Chicago

    Grote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.

    Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #549
    De Bruyne

    “Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "View with bridge." Watercolor on paper. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een ovalen salontafel in Louis XV-stijl, messing met onyx blad.

    An oval coffee table in Louis XV style, brass with onyx top.
    Place a bid ›
    Dim. 42 x 99 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 9,80 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #112

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend J. Binand.

    ‘Flower vase’, oil on panel. Signed J. Binand.
    Place a bid ›
    Dim. 73/59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #67

    - “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

    - “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    ‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.

    'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.

    A floor lamp with embossed brass base, damaged shade.
    Place a bid ›
    Dim. h 170 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.