#556Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#183ChanelEen damesportefeuille in zwart lakleder. Met ‘carte d’authenticité’ en in originele doos.
Portefeuille de dame en cuir noir laqué. Avec carte d’authenticité et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#258Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf, met laadstok. Messingen details. Getrokken loop. XIXde eeuw.
Pistolet à percussion ancien avec crosse en noyer. Détails en laiton. Canon tiré. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#213“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“Synthese van de haven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#166Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 111 x 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#207Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120