Similar lots by type
-
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#198
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#398
Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/220 -
#191Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 550/650 -
#157
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/220 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#11
“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#137
“Erotisch naakt”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Nu érotique”. Une statue en bronze brun patiné sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#537
“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.
“Krishna qui siffle et vache sous arbre fruitier avec oiseaux”. Un groupe e bronze indien. La flûte est manquante.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#183Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440/500 -
#651
Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne de vestibule avec verre taillé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/200 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#382
Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.
Un lot de six mortiers avec pilons différents.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#377
Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#513
Een Chinese krijger van brons met meerkleurig patina op houten voetstuk.
Un guerrier chinois en bronze patiné polychrome sur socle en pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890
“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750/1000 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#246
Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.
Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.No longer availableDim. 81 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#516Chamseh
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200/300 -
#267
Een Engels bureau met twee ladenblokken met telkens drie laden, drie laden in de gordel, blad bekleed met vachetteleer.
Bureau anglais à caissons, chaque fois à trois tiroirs et avec trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 120/200 -
#138Greay
Een hoogreliëf van leisteen. Gesigneerd.
Un haut relief en ardoise. Signé.No longer availableDim. L. 120 cmEstimate: € 120/200 -
#143
Gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Spanje, XVIIIde of XIXde eeuw.
Une statue Sainte en bois polychrome. Espagne, XVIIIième ou XIXième siècle.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 80/120 -
#19
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf borrelglaasjes, twaalf aperitiefglazen, twaalf champagnecoupes, tien wittewijnglazen en twaalf rodewijnglazen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant onze verres à shot, douze verres à apéritif, douze coupes à champagne, dix verres a vin blanc et douze verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#654Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#80
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#54José Van GuchtPeriod: 1913-1980
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#553
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80