Similar lots by type
-
#198
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#193Mestdagh Meyers à Anvers
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#580
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#71
“Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.
”Jeune homme à la pêche”. Une statue en bronze. La ligne de pêche est manquante.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Une paire de girandoles en bronze à six bras lumineux et pendeloques en cristal. Modèles semblables.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97
Een jongedamesbuste van groengepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Gramions’ en met gieterijstempel.
Un buste de jeune femme en bronze sur socle en marbre vert. Signature ‘Gramions’ au dos et cachet de la fonderie .No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 180 -
#203
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#707
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#601
Een grote bronzen koro van cloisonné op brons op een voetstuk. De buik versierd met Fo-honden in reliëf in cartouches op een achtergrond van bloemen. Het deksel getooid met een Fo-hond en het voetstuk met een draakje.
Un grand koro en bronze et cloisonné sur bronze sur un socle. La panse décorée de chiens Fo en relief sur cartouches sur un fond fleuri. Le couvercle est décoré d’un chien Fo et le pied est décoré d’un petit dragon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#178
Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#21
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#527
Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
Un encensoir, décor en relief d'arbustes fleuris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.No longer availableEstimate: € 22 / 25 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#300
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten in bloemvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct. en 12 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants en forme de fleur ayant un poids total de ± 2,45 ct et de douze rubis ayant un poids total de ± 15 ct.No longer availableDim. 18,87 gEstimate: € 3200 / 4000 -
#658Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#455
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#404Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#174Albert Franciscus Embrechts
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 150 cmEstimate: € 120 / 160 -
#373
Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.
Une chope à bière en faïence, décor d’hommes jouant aux quilles, gris sur fond bleu. Marquée Western Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Will Soudijn
“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#212
Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
Une chambre à coucher en noyer, comprenant une garde-robe à deux portes, une garde-robe à une porte, une coiffeuse à tablette en marbre et miroir, deux paires de tables de nuit et un grand miroir. Le tout décoré d’une coiffe Louis XV Rocaille.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332A. Remy
“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120