#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#530Een langgerekte trumeauspiegel van verguld hout met een acanthusblad en een schelp in de kuif.
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
#167“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
#384Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#651Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#374Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
#157Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
#644Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
#334Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#793Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
#398Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
#197Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
#783Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
#203“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
#599Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500
#48Een kopje met onderschotel van porselein met verguld rozendecor. Er wordt een pillendoosje en een miniatuur bordje aan toegevoegd.
Tasse et soucoupe en porcelaine à décor doré de roses. On y joint une boîte à pilules et une assiette miniature.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#124Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een centrale diamant van ± 0,61 ct. Color G. VVS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’un diamant centra de ± 0,61 ct de couleur G, VVS1.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#36BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
#567Een grote gemberpot van Chinees porselein met een oeil-de-boeufglazuur.
Un grand pot à gingembre en porcelaine chinoise en sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#457Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Stemmenrover”. Rode Reeks. Eerste druk. 1957. En “De Geverniste Zeerovers”. Rode Reeks. Eerste druk. 1958. Goede staat.
Suske en Wiske. “De Stemmenrover”. Série Rouge. Première édition. 1957. “De Geverniste Zeerovers”. Série Rouge. Première édition. 1958. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#484D. Steenwerckx“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
#220Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 35,56 gEstimate: € 800 / 1000 -
#274“Landschap”. Olieverf op paneel. Vlaamse School, XIXde eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Ecole Flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#464“Moeder en dochter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Kàdàr Bela”.
“Mère et fille”. Huile sur panneau. porte une signature: “Kàdàr Bela”.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,29 gEstimate: € 750 / 850