Similar lots by type
-
#335
Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#436
Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90/150 -
#428
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#533
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#523
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#451
Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180/240 -
#355
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50/70 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#520
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#400
Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#537
Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#418
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#430
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180/220 -
#530
Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#437
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350/450 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80 -
#407
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/180 -
#556
Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#423
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#103
Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.
Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 280/320 -
#181Jarbel
Bronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120/200 -
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Début. Gouache sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#448
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#339Gilbert De Cock
“Yantra III, Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Yantra III. Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 70x70cmEstimate: € 2000/1200 -
#308Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#10
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#25
Twee antieke ivoren armbanden. Afrikaans werk.
Deux bracelets anciens en ivoire. Travail africain.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#510
Een Venetiaanse luchter met twaalf lichtarmen in twee niveaus, versierd met kristallen pendeloques. Eén arm te herbevestigen.
Lustre vénitien à douze bras de lumière sur deux niveaux, décoré de pendeloques en cristal. Un bras peut être rattaché.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100