#801Een koedoeschedel op muurplaat.
#491Een gele Chinese porseleinen schotel met reparaties.
Un plat en porcelaine de Chine jaune, quelques réparations.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#465Een bronzen buste op zwart marmeren sokkel en een bronzen armband.
Un buste en bronze sur socle en marbre noir. Bracelet en bronze.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 260 -
#429“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
#398Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
#640Een eikenhouten hoekvitrine met gebogen kap, onderaan met een gemoulureerde deur en een lade.
Une vitrine de coin en chêne avec corniche en chapeau gendarme, une porte moulurée et un tiroir.No longer availableDim. 187 x 80 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#759Hydrographic Office U.S. NavyEen partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”.(..)
Un lot de neuf cartes nautiques, XXième siècle, années différentes:“New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”. 42e Ed. 1939.(..)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120